Aktualitet

Kreu i KQZ-së takim me ambasadorin italian në Shqipëri: Ja biseda

Shkruar nga Liberale
Kreu i KQZ-së takim me ambasadorin italian në Shqipëri: Ja biseda

Kreu i KQZ-së Ilirjan Celibashi, me anë të një postimi në rrjetet sociale, njofton se ka njoftuar ambasadorin italian në Shqipëri, Fabrizio Bucci.

Celibashi thekson se me ambasadorin italian ka biseduar në mënyrë miqësore një sërë çështjesh, si procesi zgjedhor, vota e emigrantëve dhe teknologjia.

Postimi i kreut të KQZ-së, Ilirjan Celibashi:

Procesi zgjedhor, vota e emigrantëve & teknologjia ishin pjesë e bashkëbisedimit tejet miqësor me Ambasadorin ?? Fabrizio Bucci & Zv/Ambasadorin Alberto Petrangeli.

Marrëdhëniet e ngushta ???? ishin temë në bisedë. Faleminderit Ambasadës ?? për mbështetjen e vazhdueshme për KQZ.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH