Aktualitet

Kreshnik Spahiu lajmëron futjen e Aleancës Kuq e Zi në zgjedhje

               Publikuar në : 20:53 - 29/05/20 liberale

Kreshnik Spahiu, themelues i Aleancës Kuq e Zi lajmëron se kjo parti do të futet në zgjedhjet e ardhshme.

Spahiu shkruan se Aleanca Kuq e Zi ka iniciuar krijimin e një poli të tretë politik në Durrës, me qëllim futjen në zgjedhje kundër tre partive tradicionale, PD, LSI dhe PS.

“Durrës: Aleanca KuqeZi inicion krijimin e Polit të Tretë në këtë qytet me qëllim futjen në zgjedhje kundër PS-PD-LSI”, shkruan Kreshnik Spahiu dhe publikon foton.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back