Politikë

KQZ urdhëron pezullimin e numërimit në Kurbin, kërkon ndërhyrjen e policisë

Shkruar nga Liberale

KQZ urdheron pezullimin e numërimit në KZAZ 15 në Kurbin, dhe kërkon ndërhyrjen e policisë për të qenë present në ambjentet e kësaj KZAZ-je.

Urdhri është firmosur nga kreu I KQZ, Ilirjan Celibashi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH