Globi

Kosovë/ Burri vret gruan, 2 djemtë dhe veten

Shkruar nga Liberale
Kosovë/ Burri vret gruan, 2 djemtë dhe veten

Një vrasje e 4-fishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitisë në Kosovë pasditen e sotme ku dyshohet se një burrë ka vrarë gruan, dy djemtë e tij dhe në fund veten.

Sipas asaj që raportojnë mediat nga Kosova, arsyeja që çoi në këtë krim të rëndë është një konflikt që kishin pasur çifti bashkëshortor në Zvicër ku kanë jetuar.

Ata kanë jetuar jashtë dhe aktualisht ishin kthyer në Kosovë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH