Sport

Kosova pas “legjionarëve”, “dardanët” shënojnë golin e tretë ndaj Andorrës

Shkruar nga Liberale
Kosova pas “legjionarëve”, “dardanët”

Ashtu si Kombëtarja jonë dhe “dardanët” e Kosovës i ka dhënë kundërshtarit goditjen e “knock out”, duke i trefishuar shifrat ndaj skuadrës së Andorrës.

“Bomberi” Andi Zeqiri merr një top të bukur në zonë dhe i vetëm shënon golin e tretë, duke likujduar kundërshtarët e Andorra. Rezultati shkon në 0 me 3.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH