Aktualitet

Koronavirusi/ Zbardhet porosia e Ardi Veliut për vartësit e tij

Shkruar nga Liberale
Koronavirusi/ Zbardhet porosia e Ardi Veliut për vartësit e tij

Me të nisur funksionimi i "e-Albania", portali ku qytetarët duhet të aplikonin, një fluks i madh kërkesash është regjistruar.

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka porositur vartësit të mos tolerojnë asnjë qytetar që shkel rregullat si dhe të monitorojnë Tiranën, me patrulla, por edhe në këmbë. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH