Aktualitet

Koronavirusi prek drejtuesit në Policinë e Lezhës

Shkruar nga Liberale
Koronavirusi prek drejtuesit në Policinë e Lezhës

Covid-19 ka prekur edhe strukturat e policisë në Lezhë, duke infektuar tre drejtues.

Sipas Abc News, të infektuar kanë rezultuar zv. drejtori i Rendit, shefi i komisariatit të Lezhës dhe shefi i postës se policisë në Shëngjin..

Mësohet se për shkak të kontakteve janë karantinuar disa nga kolegët e tyre. Kjo situatë ka vijuar prej 1 jave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH