Aktualitet

Korçë/ Makina përplas për vdekje 14-vjeçaren, e mitura ndërron jetë në vendngjarje

Shkruar nga Liberale
Korçë/ Makina përplas për vdekje 14-vjeçaren, e

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë. Një automjet ka përplasur një 14- vjeçare në fshatin Zëmblak, e cila po kalonte rrugën. Sipas raportimeve të para, e mitura ka humbur jetën në vendngjarje.

Policia e Korçë raporton se ka vënë në pranga shoferin dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH