Aktualitet

Korçë, fëmija mbytet në park

Shkruar nga Liberale
Korçë, fëmija mbytet në park

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korcë. Një fëmijë është mbytur pasditen e sotme në liqenin e improvizuar në 'Parkun Japonez'.

Nuk dihen shumë detaje rreth ngjarjes, por dyshimet e para janë që të ketë rënë aksidentalisht.

Momentalisht nuk dihet dhe as mosha as gjinia, por në vendngjarje ka mbërritur policia./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH