Showbiz

Konkurrentja e “Për’puthen” mes lotësh, tregon për bullzimin që ka përjetuar

Shkruar nga Liberale
Konkurrentja e “Për’puthen” mes lotësh, tregon

Konkurrentja e “Për’puthen”, Orsiola kujtoi një fazë të vështirë nga fëmijëria e saj.

Ajo rrëfeu se kur jetonte me familjen në Greqi, ka përjetuar bullizëm nga bashkëmoshatarët grekë.

Gjithashtu thotë se bullzimin që ka përjetuar, nuk ia ka treguar as prindërve.

“Unë e shikoja që nuk ishte bullizmi vetëm tek unë. Prindërit  mi vetëm punonin. Kur ikje të merrej byrekë te shkolla, prisja sa të merrnin të gjithë dhe unë isha e fundit në radhë, dhe do merrja nëse kishte mbetur më”, tregon konkurrentja mes lotësh.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH