Life Style

Konkurrenti largohet nga “Për’puthen”: Shyqyr që dola single

               Publikuar në : 19:08 - 30/01/21 liberale

Një tjetër konkurrent i “Për’puthen” është larguar nga programi. Bëhet fjalë për Arbër Aruci, i cili lajmin e ka dhënë përmes një postimi në “Instastory”.

Arsyeja e largimit është për shkak të disa angazhimeve personale jashtë Shqipërisë, shkruan Arbri.

“Përshëndetje miqtë e mi dua te boj nje njoftim per te gjith ju qe me keni ndjekur dhe mbështetur deri tani, kam vendosur te mos jem me pjese e emisionit per arsye personale te disa angazhimeve dhe detyrave shume te rëndësishme te lëna pezull jashtë Shqiperise”.

Ai nuk la pa falënderuar produksionin dhe kolegët që e mbështetën në këtë aventurë, që prej fillimit kur hyri në emision.

Por, përmes një tjetër postimi, ai “thumboi” lidhur me ngjarjen e fundit mes Teas-Beartit e Andit. “Shyqyr qe dola single une me pa zoti”, shkruan ai.

<
>
WhatsApp-Image-2020-12-21-at-19.10.13-24 640-0-60153d96a9d46

 

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back