Showbiz

Konkurrenti largohet nga “Për’puthen”: Shyqyr që dola single

Shkruar nga Liberale
Konkurrenti largohet nga “Për’puthen”: Shyqyr që

Një tjetër konkurrent i “Për’puthen” është larguar nga programi. Bëhet fjalë për Arbër Aruci, i cili lajmin e ka dhënë përmes një postimi në “Instastory”.

Arsyeja e largimit është për shkak të disa angazhimeve personale jashtë Shqipërisë, shkruan Arbri.

“Përshëndetje miqtë e mi dua te boj nje njoftim per te gjith ju qe me keni ndjekur dhe mbështetur deri tani, kam vendosur te mos jem me pjese e emisionit per arsye personale te disa angazhimeve dhe detyrave shume te rëndësishme te lëna pezull jashtë Shqiperise”.

Ai nuk la pa falënderuar produksionin dhe kolegët që e mbështetën në këtë aventurë, që prej fillimit kur hyri në emision.

Por, përmes një tjetër postimi, ai “thumboi” lidhur me ngjarjen e fundit mes Teas-Beartit e Andit. “Shyqyr qe dola single une me pa zoti”, shkruan ai.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1181891,1181892"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH