Showbiz

Konkurrenti i "Për'puthen" tregon për punën “e veçantë” që ka bërë

Shkruar nga Liberale
Konkurrenti i "Për'puthen" tregon për punën

Konkurrenti i "Për'puthen" Arbi tregoi se një ndër punët që ka bërë, ishte prodhimi i lodrave të seksit.

Ai tha se lodrat i ka krijuar për një kompani kineze. Deklarata e tij bëri akoma më shumë kuriozë konkurrentët dhe moderatoren në studio, që donin të dinin më shumë.

“Në fillim e mora si jo shumë serioze, pastaj kur patëm video call me ‘Skype’, pashë që ata ishin shumë serioz. Më vinte të qeshja se ata më tregonin shumë detaje, pastaj duke folur u mësova”, tregoi Arbi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH