Showbiz

Foto/ "Konfrontime dhe darka romantike", ky ish-banor i Big Brother Vip 2 do të jetë pjesë e "Kepi i VIP-ave"

Shkruar nga Liberale

Kristi Aliaj mesa duket do të jetë një prej personazheve që do të marrë pjesë te “Kepi i Vip-ave”.

Në një intervistë Olsa Muhameti u shpreh, se Keisi Medini, e cila do të jetë pjesë e “Kepi i VIP-ave” do të ketë konfrontime, por edhe darka romantike.

E duket se personi që do të ketë një takim romantik dhe sqarim me Keisin do të jetë Krist Aliaj.

Po ashtu, së fundmi Kristi ka postuar disa foto në Instagramin e tij nga Bodrum, Turqi, në të njëjtin vend ku janë bërë xhirimet e “Kepi i VIP-ave”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH