Aktualitet

Konflikti që i çoi drejt vdekjes dy të rinjve/ Detaje të reja mbi ngjarjen

Shkruar nga Liberale
Konflikti që i çoi drejt vdekjes dy të rinjve/ Detaje të

Të tjera detaje mësohen nga ngjarja në rrugën “Pjetër Budi” në Tiranë. Sipas BW, 31-vjeçarja që humbi jetën nga plagët e marra është ganeze me pasaportë franceze, kurse 26-vjeçari nga Dibra.

Fillimisht në banesën e marrë me qira për një ditë nga ganezja Jawsackie Jaboah u dëgjuan të bërtitura, sherr dhe konflikt.

Më pas 31-vjeçarja kishte dalë pë të kërkuar ndihmë pasi kishte disa plagë në trup të shkaktuara me thikë, por në shkallët e fundit ka pasur gjendje pavetëdije.

Disa minuta më vonë u dëgjua rënia e 26-vjeçari Kliton Pira nga kati i 8-të që për pasojë ndërroi dhe jetë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH