Sport

Konfirmohet skuadra që Griezmann do të luajë sezonin e ardhshëm

Shkruar nga Liberale
Konfirmohet skuadra që Griezmann do të luajë sezonin e

Griezmann do të luajë për Atleticon sezonin e ardhshëm si dhe futbollisti francez do të jetë Los Colchoneros edhe një sezon.

Antoine Griezmann është kyç në Atleticon aktuale dhe kjo reflektohet në këtë vendim, i cili eliminon çdo thashethem që e lidhnin me klube të tjera.

Në Atletico ata e kuptojnë se sezoni i ardhshëm do të jetë kyç për francezin.

Ata i besojnë plotësisht lojtarit dhe se performanca e tij do të rritet pas 8 golave ​​të tij në sezonin që lamë pas. Vetë lojtari gjithashtu shpreson të japë versionin e tij më të mirë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH