Aktualitet

Konfirmohet në detyrë komandanti i Gardës, Gramoz Sako

Shkruar nga Liberale
Konfirmohet në detyrë komandanti i Gardës, Gramoz Sako

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka konfirmuar në detyrë komandantin e Gardës së Republikës, Gramoz Sako.

Sako iu nënshtrua ditën e sotme procesit të Vettingut.

Ai rezultoi i pastër në tri shtyllat, pasurinë, pastërtinë e figurës dhe aftësitë profesionale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH