Showbiz

Koncerti i Adele, më i shtrenjti në histori! Çmimi marramendës i një bilete

Shkruar nga Liberale
Koncerti i Adele, më i shtrenjti në histori! Çmimi

Adele do të mbajë së shpejti një koncert në Las Vegas, ku biletat do të shiten me një çmim marramendës, prej 40 mijë dollarësh secila.

Sipas "The Mirror", vendet në rreshtin e parë, në natën hapjes së koncertit në SHBA do të kushtojnë 38,716 £.

Ndërsa biletat më të lira do të jenë ato në rreshtat e fundit, që kushtojnë 597 dollarë. Koncerti do të nisë më 18 nëntor dhe do të jenë 32 data në SHBA. /Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH