Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Kompromis për Kartat e identitetit

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Kompromis për Kartat e identitetit

Kryeministri e ka pritur pozitivisht kërkesën e opozitës së bashkuar për shtyrjen e afatit për kartat e identitetit që kanë skaduar, në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit.

Rama tha se çdo propozim i arsyeshëm që bën secila parti, dhe që është në interes të procesit zgjedhor, është i mirëseardhur.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH