Aktualitet

Komiteti Teknik: Ora policore dhe masat e tjera do të mbeten në fuqi

Shkruar nga Liberale
Komiteti Teknik: Ora policore dhe masat e tjera do të mbeten në fuqi

Kryetarja e Komitetit Teknik Mira Rakacolli, deklaroi se nuk ka raste të virusit të ri, duke shtuar se masat që janë marrë deri tani, do të mbeten në fuqi.

“Fatmirësisht, raste me virusin e ri nuk kemi.  Masat që janë marrë deri tani, do të mbeten në fuqi, si ora policore, mësimi në universitete etj”, u shpreh Rakacolli.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH