Aktualitet

Kombinat, shpërthen në flakë një pikë karburanti

Shkruar nga Liberale
Kombinat, shpërthen në flakë një pikë karburanti

(Foto ilustruese) 

Një pikë karburanti është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Ngjarja është shënuar pranë Komisariatit numër 6. Mësohet se zjarri ka rënë në një karburant, si pasojë e një çarjeje dhe tubit i gazit ka marrë flakë.

Nuk ka persona të lënduar por ngjarja ka shkaktuar panik në zonë

Policia e zjarrfikësja kanë arritur në vendngjarje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH