Aktualitet

“Koha për politikë”/ Duma bën bashkë të djathë e të majtë në panair

Shkruar nga Liberale
“Koha për politikë”/ Duma bën bashkë të

Libri “Koha për politikë”, i ish-deputetes se PD, Grida Duma ka zgjuar interes të madh. Në stendën e UET PRESS, janë ndaluar shumë vizitorë, mes të cilëve edhe kolegë e personalitete të njohura.

Deputetja e PS-së, Blerian Gjylameti ka qenë një prej tyre që ka blerë librin e Dumës. Ajo është ndalur me djalin e saj, duke marrë edhe një dedikim prej koleges së saj.

Në foto shihet edhe kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, si dhe ish-deputetja e PD-së, Dhurata Çupi.

Në Panairin e 22-të të Librit, UET Press ka sjellë disa botime të reja dhe autorë të njohur, si: Blendi Fevziu, Preç Zogja, Rudolf Marku e Mustafa Nano./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1103906,1103907,1103908,1103909"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH