Aktualitet

Koalicion me PS? Vasili i përgjigjet Ramës: Kurrë!

Shkruar nga Liberale
Koalicion me PS? Vasili i përgjigjet Ramës: Kurrë!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili i përgjigjet kryeministrit Rama në lidhje me një koalicion të mundshëm mes LSI e PS në zgjedhejt e vitit 2021.

Ndërsa Rama tha se në politikë kurrë mos thuaj kurrë, Vasili thotë se partja e tij nuk do bëjë kurrë koalicion me Ramën.

Statusi i plotë:

LSI me Edi Ramen?

KURRE!

Edi Rama eshte i dashuruar,i perdorur dhe i kapur nga narkotrafikantet dhe oligarket kunder popullit te tij.

LSI eshte dhe do te jete pergjithmone vetem e vetem me popullin, perballe dhe kunder Edi Rames, narkotrafikanteve dhe oligarkeve.

Dite tronditese e presin Edi Ramen, tashme te vetmuar te braktisur edhe nga klientet e vet te droges dhe PPP-ve.

Limoni i shtrydhur te njejtin fund ka pasur gjithmone.

Edi Rama e humbi edhe kohen per te ikur…! /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH