Globi

Klevio bën dedikim prekës Lear Kurtit

Shkruar nga Liberale
Klevio bën dedikim prekës Lear Kurtit

Reperi Kleviol Ahmeti, i njohur ndryshe si Cllevio Serbiano ka reaguar në rrjetet sociale pas vdekjes së 32-vjeçarit, Lear Kurti mbrëmjen e djeshme.

Cllevio shkruan në Instagram se do ta marrë malli për 32-vjeçarin, me yë cilin me sa duket kishte shoqëri.

“Vdiq dhe një gango. Pse kështu do humbim shok çdo muaj?! Sa më ke mërzit o Lear, kakami vogël. Normal se do më marri malli për ty. Do vi të pi cigare te vila jote fundit”, shkruan reperi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH