Showbiz

Klea Huta shtatzënë? Moderatorja sqaron njëherë e mirë fansat

Shkruar nga Liberale
Klea Huta shtatzënë? Moderatorja sqaron njëherë e mirë

Tani që Krid bëri 3-vjeç, fansat janë kuriozë të dinë nëse Klea Huta ka në plan ndonjë fëmijë tjetër.

Madje gjatë një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit e saj, moderatorja e njohur është pyetur nga fansat nëse është shtatzënë. Ata kanë marrë shkas nga titulli i këngës që i dedikoi partnerit të saj, Elgit Doda, në dasmë ‘4’.

Klea ka sqaruar se titulli “4” është data e dasmës që u bë në ditëlindjen e Krid.

Ndërkohë kujtojmë që me rreth dy javë më parë (4 qershor) Klea dhe Elgiti i thanë edhe një herë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni përrallore në jug të vendit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH