Horoskop

Kjo shenjë horoskopi do të ketë një javë të mbarë

Shkruar nga Liberale
Kjo shenjë horoskopi do të ketë një javë të

Ujor, kjo e diel është dita juaj me fat. Java që po mbyllni ishte e mirë. Po jetoni një periudhë me moskokëçarje, nën influksin e Hënës, shpesh në harmoni me shenjën tuaj, sidomos këtë të Diel.

Sot nuk do të shqetësoheni nga problemet e zakonshme. Dikush mbase do bezdiset nga qëndrimi juaj aq i qetë sot: mos ia vini re dhe vazhdoni me programin.

Në punë doni të ndryshoni vend. Kjo nuk është gjithnjë e lehtë, por mundësitë tuaja janë të shumta dhe shpejt do keni më shumë se një letër për të luajtur.

Në dashuri nuk do e keni të vështirë të ngjallni pasionin dhe sensualitetin, mbase duke gjetur me dinakëri pikat e dobëta të njeriut të zemrës

Poll
SHQIPENGLISH