Horoskop

Kjo fundjavë do të sjellë vetëm fat dhe para për këto tre shenja të horoskopit

Shkruar nga Liberale
Kjo fundjavë do të sjellë vetëm fat dhe para për

Shenjat më të favorizuara, që do të sjellin lumturi dhe para në këtë fundjavë do të jenë Dashi, Binjakët dhe Ujori.

Dashi

Gjatë kësaj fundjave personat e shenjës së Dashit do tu realizohen shumë dëshira dhe ëndrra për të cilat ata kanë menduar gjatë gjithë kohës. Dikush mund të gjejë dashurinë e jetës, të tjerë mund të realizojnë me sukses një mbyllje marrëveshjeje ose blerjen e një objekti që e kanë ëndërruar, por nuk do të mungojë edhe fati. Ndërkohë shenja e Dashit pritet të ketë një “bum” financiar këtë fundjavë.

Binjakët

Ata që i përkasin shenjës së binjakëve do të lënë pas këtë fundjavë çdo stres dhe shqetësim që kanë pasur, duke kaluar dy ditë të mrekullueshme. Priten lëvizje të mëdha në anën financiare, ndërkohë sa i përket dashurisë një Binjak mund të gjejë shpirtin binjak.

Ujori

Edhe ata që i përkasin shenjës së Ujorit do të kenë ndryshime të mëdha sa i përket fundjavës, ku dashuria dhe qetësia shpirtërore do të mbizotërojë.

 

Poll
SHQIPENGLISH