Kronikë

Kjo është 22 vjeçarja që ndërroi sot në Durrës

Shkruar nga Liberale
Kjo është 22 vjeçarja që ndërroi sot në

Kjo është 22 vjeçarja Elisa Aliaj e cila ndodhej në gjendje të rëndë pasi u përplas nga makina mbrëmjen e djeshme në lagjen nr.17 në Durrës.

E reja, nga Tropoja ishte studente në Universitetin e Durrësit dhe ka qenë duke kaluar rrugën në momentin që është përplasur nga makina. Ndërkohë policia ka arrestuar 24 vjeçarin Indrit Ukra i cili drejtonte makinën që përplasi të renë. U godit aksidentalisht nga një tranxhë gjatë orarit të punës, humb jetën punonjësi i fasonerisë në Krujë

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH