Showbiz

“Kjo do të kishte qenë perla, nëse unë dhe Olta…”, çfarë ka në mendje Luizi?

Shkruar nga Liberale
“Kjo do të kishte qenë perla, nëse unë dhe

Olta ishte padiskutim një nga banorët më të spikatur të këtij edicioni të Big Brother, dhe që duket se pas daljes së saj edhe banorëve iu mungon. Luizi i cili ka pasur edhe përballjen me të madhe me këtë të fundit, është shprehur se nëse do të ishin në kushte të tjera me shumë siguri do kishin qenë aleatë.

“A di ça do kishte qenë perla. Me u bo BBV3-shi, me u fut 15 banorë dhe banori i 16-të, me hy dy banorë por të jenë një. Dhe me hy unë e Olta”, tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH