Aktualitet

Kishin mbetur të bllokuar në makinë, Policia i vjen në ndihmë familjes nga Dibra

Shkruar nga Liberale
Kishin mbetur të bllokuar në makinë, Policia i vjen në

Policia në Dibër i ka ardhur në ndihmë 4 anëtarëve të një familjeje, që ishin bllokuar në automjetin e tyre, për shkak të dëborës dhe motit të keq.

Kjo është konfirmuar nga policia përmes një njoftimi, ku ka ndarë edhe pamjet nga vendngjarja.

Gjithashtu policia bën të ditur se pasi janë nxjerrë nga zona ku kanë mbetur të bllokuar dhe për t’i transportuar në destinacion, në Klos, Bulqizë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH