Showbiz

Kim Kardashian thotë se është shumë e turpshme kur bëhet fjalë për se*sin: Jam vajza që do t'ju kërkoj të fikni dritat

Shkruar nga Liberale

Edhe pse Kim Kardashian nuk heziton të “zhvishet” për nevojat e një seti fotografik apo për hir të Instagramit, ajo pranon se nuk është edhe aq e guximshme në jetën reale.

Duke folur me Scott Disick gjatë një episodi të fundit të "The Kardashians", personazhi i famshëm televiziv shpjegoi se ajo është veçanërisht e turpshme me meshkujt kur bëhet fjalë për pjesën e dashurisë.

Me rastin e një bisede që kanë bërë për Cher-in dhe partnerin e saj më të vogël, Kim Kardashian ka përmendur për veten se është shumë e pasigurt. “Së pari do të doja të kisha fikur dritat”, tha ajo.

Kur Disick e pyeti nëse në përgjithësi ishte "vajza që fik dritat", që do të thotë gjatë seksit, ajo tha: "Oh po. Është disi e çuditshme. Mund të dal në një sesion fotografik e veshur me të brendshme të vogla para 100 njerëzve, por kur të jesh në dhomën e gjumit me mua, unë do të jem ajo që do të të them: 'prit, mos më shiko, kthehu fiki dritat fillimisht.'

Për më tepër, gjatë të njëjtit episod, ajo shpjegoi se e ka shumë të vështirë të takohet për shkak të njohjes së saj.

“Është e vështirë. Gjithçka bëhet me dyer të mbyllura. Nuk mund të dal. Është disi e sikletshme”, tha Kim, duke shtuar: “Kjo është çështja. Nëse jeni parë me dikë dhe fillon të mos funksionojë, duhet të përpiqeni shumë për ta bërë atë të funksionojë, sepse jeni të turpëruar që gjithçka ndodhi kaq shpejt."

Në fakt, ajo përmendi si shembull marrëdhënien e saj me Pete Davidson. Kim u shpreh se ndërsa ajo donte vetëm të argëtohej, të gjithë flisnin për një lidhje shumë serioze, me perspektivë.

“Unë thjesht doja të rrëshqisja pak. Nuk ka asgjë të keqe të duash të fshihesh nga bota”, vijon ajo, duke treguar se së fundmi ka udhëtuar me një mashkull.

Ajo shpjegoi se miqtë e saj ishin ata që i bënë bashkë, me takimin e tyre të parë në një klub në Amerikë.

“Gjëja qesharake është se miqtë e mi donin që unë të takohesha me dikë, kështu që ne shkuam në Nju Jork." Megjithatë, vendi që ata vizituan ishte i njëjti vend ku ajo darkonte me Pete Davidson.

"Papritur, i gjithë interneti po thoshte, 'Kim është kthyer me Pete Davidson'," rrëfen ajo. Natyrisht ajo e ka bërë të qartë se lidhja e saj me aktorin komik më në fund ka marrë fund dhe ajo vetë është “e lumtur” për partnerin e ri.

"A i plotëson të gjitha standardet e tua?" e pyeti Scott Disick, ndërsa ajo u përgjigj: "Oh po, mbulon gjithçka".

Poll
SHQIPENGLISH