Showbiz

Kiara dhe Luizi zhvilluan dasmën në 'Big Brother Vip', daja mban fjalimin

Shkruar nga Liberale
Kiara dhe Luizi zhvilluan dasmën në 'Big Brother Vip', daja

Vëllai i Madh vendosi që në shtëpi të zhvillohej një “Dasmë tradicionale shqiptare”, ku çifti që do martohej ishte Luizi dhe Kiara.

Kiara me fustan të bardhë dhe Luizi me kostum dhëndri, bënë një ecje të shkurtër deri kur mbërritën në “altar”.

Kristi i cili ishte në rolin e priftit, e shpalli çiftin burrë e grua. Ata të dy u puthën në buzë, duke kurorëzuar kështu “martesën” e tyre.

Armaldo në rolin e dajës së Kiarës, ka mbajtur fljalimin për dasmën.

Armaldo: Të nderuar pjesëmarrës, ju falenderoj shumë që keni ardhur në gëzimin e mbesës time Kiara, me djalin më të mirë të Shkodrës, Luizin.

Dasma është e hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH