Showbiz

Kiara dhe Luizi bisedojnë me njëri-tjterin: Mund të dal që Bledi ka qenë i infliturar

Shkruar nga Liberale
Kiara dhe Luizi bisedojnë me njëri-tjterin: Mund të dal që

Ditën e sotme Luizi ka bërë një deklaratë të fortë.

Teksa ishte duke u ushqyer me Kiarën në kuzhinë, Luizi është shprehur se dyshon se Bledi Mane është një banorë i infiltruar.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Mund të dal që Bledi ka qenë i infliturar.

Kiara: A thua?

Luizi: Ehe, mund të dal edhe ajo…

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH