Horoskop

Këto tre shenja të horoskopit nuk e falin kurrë tradhtinë

Shkruar nga Liberale
Këto tre shenja të horoskopit nuk e falin kurrë tradhtinë

Ja cilët janë 3 përfaqësuesit e zodiakut që largohen pas tradhtisë:

Binjakët

Për Binjakët, nëse kërkon shumë kohë, nuk ka kthim prapa. Për ta vendimi është një rrugë njëkahëshe dhe çdo gjë tjetër, thjesht humbje kohe. Ai nuk e toleron pabesinë dhe largohet menjëherë dhe pa zhurmë.

Virgjëresha

Virgjëresha racionaliste e di se kur diçka ndodh një herë, është fatalisht e detyruar të ndodhë përsëri. As mos u mundoni të bindni një Virgjëreshë që të mos largohet, ata do ta bëjnë këtë pa u menduar.

Gaforrja

Nëse Gaforrja tradhtohet, duket sikur bota e tij po shkatërrohet. Nuk ka të bëjë fare me egon e tij, ka të bëjë thjesht me besnikërinë që tregoi ndaj personit që e tradhtoi. Fillimisht mund ta bëjë partnerin të besojë se do ta falë, por po punon për vendimin që duket përfundimtar.

Poll
SHQIPENGLISH