Showbiz

Këto tre shenja mund të merrnin propozim për martesë

Shkruar nga Liberale
Këto tre shenja mund të merrnin propozim për martesë

Luani

Nje lajm i mire ne lidhje me punen dhe ekonomine ju ndryshon planet per te ardhmen. Sot mund te vendosni per nje martese.

Virgjeresha

Nje marreveshje e mire do funksionoje per ju ne planin ligjor dhe ju shtrin rrugen per bashkepunime te suksesshme. Do keni dhe ju nje martese.

Akrepi

Ju do keni nje propozim konkret per martese nga nje person qe ka pas ndjenja te forta per ju dhe qe nuk eshte shprehur deri tani.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH