Showbiz

Këto tre shenja horoskopi do ta mbyllin tetorin me ngjarje interesante

Shkruar nga Liberale
Këto tre shenja horoskopi do ta mbyllin tetorin me ngjarje interesante

Demi

Raporti Venus-Uran më 31/10 sjell dashuri të rrufeshme dhe zhvillime të këndshme për romancën tuaj. Edhe pse zakonisht preferoni situata më të testuara, tani do të ndjeni dëshirën për të eksperimentuar ose për t’u afruar me njerëz të ndryshëm nga ju. Sidoqoftë, mund t’i dorëzoheni tundimeve ose të bëni teprime për të cilat më vonë mund të pendoheni. Mbani një nivel dhe mos bëni kërkesa që të tjerët nuk mund t’i përmbushin.

Binjakët

Treshja Venus-Uran në fillim të javës mund të rikthejë një person nga e kaluara që do t’ju shqetësojë emocionalisht. Përpara se të nxitoni të dorëzoheni ose të merrni një vendim të rëndësishëm, – kundërvënia Venus-Neptuni më 11/04 vjen për t’ju kujtuar se ndonjëherë paraqitjet mashtrojnë. Ndaj duhet të jeni të kujdesshëm ndaj shfaqjeve të tepruara të interesit, veçanërisht nëse personi në fjalë ka qenë i paqëndrueshëm dhe ju ka lënduar në të kaluarën.

Virgjëresha

Kjo javë fillon në mënyrën më të mirë për ju, pasi Afërdita e shenjës suaj do të formojë një treshe me Uranin përçarës. Ky aspekt sjell surpriza të këndshme ose njohje të papritura që do t’ju freskojnë dhe do t’ju japin emocione. Nëse jeni beqar, keni një mundësi fantastike për të sjellë në jetën tuaj njerëz të rinj që do t’ju hapin horizonte të reja. Nëse tashmë jeni të përkushtuar, ky trekëndësh ju fton të provoni diçka të re me partnerin/partneren tuaj, ta surprizoni, të organizoni një udhëtim dhe të shpëtoni disi nga rutina./

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH