Aktualitet

Këto janë shenjat e Horoskopit që nuk e kanë aspak të lehtë ta lënë lidhjen në të shkuarën

Shkruar nga Liberale
Këto janë shenjat e Horoskopit që nuk e kanë aspak të

Binjakët

Mund të mos duket kështu, por Binjakët janë një shenjë që nëse lidhet, vështirë se kalon në lidhjen tjetër. Ata kujtojnë momentet me personin që kanë qenë mirë së bashku dhe vështirë se ndahen nga e kaluara e tyre nëse nuk gjejnë diçka më interesante gjatë rrugës. Nuk është se nuk do të hyjnë në një lidhje të mëvonshme, por sigurisht që nuk do të angazhohen në të njëjtën mënyrë.

Gaforrja

Si një nga shenjat më të ndjeshme, Gaforrja e ka të vështirë të ecë përpara dhe të kapërcejë të kaluarën. Për ta parandaluar këtë, ai mund të lutet të mbajë pranë vetes personin që do të largohet nga jeta e tij edhe pse e di se do të jetë e dëmshme.

Akrepi

Akrepi është një nga shenjat më pasionante dhe posesive. Ai do t’i japë gjithçka partnerit të tij dhe nëse e do vërtet, vështirë se do të mund të vazhdojë përpara pas ndarjes. Mendja dhe zemra e tij do t’i kthehen gjithçkaje që ka përjetuar dikur.

Peshqit

Kjo shenjë edhe pse dashurohen shumë lehtë, e kanë të vështirë të menaxhojnë të shkuarën dhe ta lënë pas. Ai fsheh shumë emocione brenda tij dhe kjo e kthen jo pak pas sa herë që mendon të hedhë hapin e radhës me një person tjetër në jetën e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH