Aktualitet

Kërkoi nga arratia të mos i prekej pasuria, Apeli i GJKKO rrëzon Ahmetajn

Shkruar nga Liberale
Kërkoi nga arratia të mos i prekej pasuria, Apeli i GJKKO rrëzon

Apeli i GJKKO ka rrëzuar kërkesën e ish-zëvendëskryeministrit Arben Ahmetaj, i cili edhe pse në arrati, kishte bërë kërkesë për zhbllokimin e pasurive të tij të sekuestruara.

Pavarësisht pretendimit të Ahmetajt, Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka lënë në fuqi vendimin e GJKKO.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH