Aktualitet

Kërcënohet me jetë Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, nis hetimi

               Publikuar në : 11:00 - 04/12/19 liberale

Report Tv njofton se Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve është kërcënuar me jetë dhe se Prokuroria tashmë ka nisur hetimet.

Sipas televizionit informativ mësohet se Agim Ismaili është kërcënuar pas aplikimit në burgje të 41-bis.

Gjithashtu theksohet se Ismaili është kërcënuar me anë të një mesazhi.

Vijon…/Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back