Aktualitet

Kërcënohet me jetë Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, nis hetimi

Shkruar nga Liberale
Kërcënohet me jetë Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve,

Report Tv njofton se Drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve është kërcënuar me jetë dhe se Prokuroria tashmë ka nisur hetimet.

Sipas televizionit informativ mësohet se Agim Ismaili është kërcënuar pas aplikimit në burgje të 41-bis.

Gjithashtu theksohet se Ismaili është kërcënuar me anë të një mesazhi.

Vijon.../Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH