Aktualitet

Këngëtarja: Të famshmit paguhen që të thonë se kanë koronavirus

               Publikuar në : 19:00 - 25/03/20 liberale

Këngëtarja amerikane, Cardi B përmes një video në rrjetin e saj social ka hedhur një teori të saj konspirative, ku thotë se të famshmit që kanë deklaruar se janë më koronavirus gënjejnë. Sipas saj, ata e bëjnë këtë gjë sepse paguhen nga një çaj detoksifikues.

“Janë paguar për të bërë reklamën e një çaji detoksifikues”, shprehet ajo.

Shumë të famshëm janë prekur nga koronavirusi kohët e fundit, përfshirë Tom Hanks me bashkëshorten e tij, Olga Kurylenko dhe Idris Elba. I vetmi që ka komentuar deklaratën e këngëtares, është aktori Idris Elba.

“Thjesht ideja sesi një njeri si puna ime paguhet për të thënë se ka koronavirus është një idjotësi e madhe. Çfarë budallallëku. Njerëzit e thonë si të ishte lajm. Është budallallëk. Unë dhe Sabrina s’përfitojmë asgjë nëse rrimë në shtëpi dhe themi që kemi diçka që s’e kemi. S’e kuptoj logjikën pas kësaj”, ka thënë Elba./Gazeta Liberale

View this post on Instagram

I said what I said

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back