Showbiz

Video/ Këngëtarja shqiptare pranon se është në një lidhje

Shkruar nga Liberale
Video/ Këngëtarja shqiptare pranon se është në një

Këngëtarja Rovena Stefa ishte së fundmi e ftuar në "Prive". Ajo foli rreth jetës së saj profesionale, si dhe asaj private.

Gjatë intervistës, Rovena pranoi se është në një lidhje. Ajo tha se ndihet e lumtur, mirëpo nuk e zbuloi se kush është personi që i ka marrë zemrën.

"Jam në një fazë që mund të quhet lidhje. Jam e lumtur", tha ajo.

https://www.youtube.com/watch?v=XA3bBwZLFm8&feature=emb_logo

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH