LIfe Style

Këngëtarja shqiptare gdhend në trup “Michael Jacksonin”

               Publikuar në : 14:14 - 14/04/19 V Liberale

Ajo është këngëtarja Morena Taraku që shpesh tërheq vëmendjen e publikut me fotot që poston në Instagram.

Morena duket shumë e apasionuar pas tatuazheve dhe së fundmi ka gdhendur në trupin e saj një personazh publik që ajo e adhuron.

Taraku ka publikuar një foto në Snapchat ku shfaqet portreti i Michael Jackson në krahun e saj.

“Kush tha që ai ka vdekur? MJ”, – shkruan Morena. /Gazeta Liberale

(Visited 1 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *