Showbiz

Këngëtarja e njohur poston foto kuq e zi nga Milano

Shkruar nga Liberale

Festat e 28-29 Nëntorit shumë shqiptarë ndër ta edhe personazhe VIP kanë postuar në rrjete sociale urimin e tyre për këtë festë kombëtare, si edhe kanë treguar patriotizmin e tyre me veprime të ndryshme.

Ndër ta ka qenë edhe Enca, e cila ka postuar në Instastory disa foto nga Milano e veshur kuq e zi.

Gjithmonë Enca njihet për fotot dhe videot e saj mjaft provokuese e tanimë jemi mësuar të presim prej saj vetëm surpriza.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH