Showbiz

Këngëtarja e njohur kapet “mat” me të dashurin biznesmen në Dubai

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja kosovare Kida prej shumë kohësh po përflitet për një lidhje të mundshme me një biznesmen në Dubai.

Dhe aludimet janë bërë akoma më të forta teksa mediat kosovare kanë publikuar disa foto ku këngëtarja shihet në shoqërinë e një dali.

Le të themi që Kida u kap “mat” nga pushimet e saj në Dubai ku supozohet se ka qenë i pranishëm edhe biznesmeni në fjalë për të cilin flitet që është me origjinë shqiptare por jeton në Dubai.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH