Showbiz

Këngëtari shqiptar bëhet baba, ndan foton e ëmbël

Shkruar nga Liberale

Këngëtari i njohur shqiptar, Klajdi Haruni është bërë baba i një vajze. Lajmin e ēmbēl e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në rrjete sociale.

E bija ka lindur më 10 tetor, por ai sot ka vendosur të postojë në InstaStory një foto të duarve të tyre së bashku me mbishkrimin: “Bekim jete”.

Klajdi Haruni ka zbuluar dhe emrin e vajzës, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hea, një emër ky i veçantë që do të thotë mirësi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH