Showbiz

'Këmbët i ka të dëmtuara' Sara Hoxha kërkon ndihmë

Shkruar nga Liberale

Blogerja e njohur, Sara Hoxha është një nga konkurrentet e spektaklit “Dancing With The Stars” dhe siç tanimë të gjithë na e kanë treguar se po punojnë shumë në prova që të kenë rezultate sa më të mira.

Mirëpo ‘pasojat’ e punës për të arritur këto rezultate i ka treguar vetë bukuroshja teksa ka postuar këmbët e saj të dëmtuara gjatë provave dhe krahas ka shkruar:

“Dikush të më ndihmojë”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH