Showbiz

Kejvina mbështet Luizin? Ja çfarë publikoi ajo sërish për këngëtarin

Shkruar nga Liberale
Kejvina mbështet Luizin? Ja çfarë publikoi ajo sërish

Pas eliminimit nga Big Brother, Kejvina duket se nuk ka bërë gjë tjetër veçse të mbështesë Luizin.

Disa javë pas, ajo i dërgoi një dron Luizit, e më pas bëri një reagim të gjatë në ‘Instagram’, ku ka kërkuar falje dhe ka treguar se i vetmi person që i donte të mirën asaj ishte pikërisht Luizi.

Modelja së fundi ka nisur pushimet e saj në Afrikë. Luizi tashmë pothuajse nga secili quhet “Luan”.

E lidhur me këtë Kejvina ka publikuar një video me një “luan” ku mbi të ka shkruar vetëm shkronjën “L” dhe emojin e “luanit”.

Me këtë ajo tregon sërish se Luizi është tashmë i preferuari në “BBVip”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH