Showbiz

Keanu Reeves për filmin e tij të ri: Ishte roli më i vështirë që kam pasur në karrierën time

Shkruar nga Liberale
Keanu Reeves për filmin e tij të ri: Ishte roli më i

Xhirimi i filmit "John Wick: Kapitulli 4" ishte padyshim një sfidë për Keanu Reeves.

Aktori kanadez, i cili luan në pjesën e katërt, thotë se xhirimet për filmin ishin më kërkuese fizikisht se çdo rol i tij i mëparshëm.

“Ishte roli më sfidues fizikisht që kam pasur ndonjëherë në karrierën time deri më tani”, tha Reeves për "Total Film". "Ata me të vërtetë më trajnuan për të qenë në gjendje të kem atë që ne e quajmë një kuti mjetesh."

Ai gjithashtu zbuloi se ai përmirësoi aftësitë e tij të drejtimit të makinës për të qenë në gjendje të filmonte skenat e aksionit të vendosura në Paris. “Ne e çuam drejtimin e makinës në një nivel tjetër, më të lartë, gjë që më pëlqen shumë”, tha ai.

Pas përfundimit të xhirimeve, aktori, për të falënderuar ekipin që e ndihmoi gjatë xhirimeve, iu bëri një dhuratë shumë të veçantë.

Ylli i dhuroi ekuipazhit prej katër anëtarësh - të përbërë nga Bruce Concepcion, Jeremy Marinas, Dave Camarillo dhe Li Qiang - orë të personalizuara Rolex Submariner, gjatë një darke në Paris në tetor 2021.

Brenda çdo ore ishte gdhendur një mesazh personal nga Kianos.

Filmi fillimisht ishte planifikuar të debutonte në kinema më 22 maj 2022, por publikimi u shty një vit prapa. Pra, "John Wick: Kapitulli 4" do të dalë në kinema më 24 mars./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH