Showbiz

Kardashianët, para se të zbulonin paratë dhe operacionet plastike

Shkruar nga Liberale
Kardashianët, para se të zbulonin paratë dhe operacionet plastike

Në vitin 2007, Kardashians ishin thjesht një familje relativisht normale, e pasur që jetonte në Los Angeles.

Si shumica prej nesh, edhe ato kishin shqetësimet e tyre sa i përket veshjes, flokëve dhe make-up.

Por tashmë duket sikur se kanë më, pasi çdo gjë duket gati në perfeksion.

Botox dhe mbushje të pjesëve të trupit, thuhet se janë operacionet që kanë bërë, kur parate filluan të rrjedhin si lumë.

Më poshtë disa foto të përzgjedhura nga gazeta "Mirror", për të treguar ndryshimin e vajzave të familjes më të famshme në botë./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1118967,1118965,1118957,1118958,1118966,1118964,1118972,1118962,1118968,1118956,1118960,1118963,1118969,1118973,1118961,1118959,1118974,1118970,1118971"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH